Ηράκλειο: Εξετάσεις για την απόκτηση πτυχίου Ραδιοερασιτέχνη... by SV9KNA at Tue 21 Mar 22:56 | Comments 0
Ρέθυμνο: Εξετάσεις για την απόκτηση πτυχίου Ραδιοερασιτέχνη... by SV9KNA at Wed 15 Mar 20:10 | Comments 0
ΝΕΟ ΔΣ by SY9ANL at Wed 8 Mar 19:20 | Comments 0
Γενική Συνέλευση για το 2017 by SV9KIA at Thu 2 Feb 05:56 | Comments 0
ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017 by SY9ANL at Wed 4 Jan 01:18 | Comments 1
ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ Β ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2016 ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ... by SY9ANL at Thu 27 Oct 01:29 | Comments 0
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ Β ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2016 by SY9ANL at Wed 26 Oct 17:47 | Comments 0
ΕΤΗΣΙΑ ΡΑΔΙΟΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ by SY9ANL at Wed 28 Sep 18:13 | Comments 0
Ηράκλειο: Εξετασεις Β περιοδου 2016 by SV9KIA at Wed 21 Sep 15:50 | Comments 0
ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ by SY9ANL at Thu 11 Aug 01:23 | Comments 0